Kurumsal

<br />
<b>Notice</b>:  Undefined index: firma in <b>/home/fdsgr/domains/fidesgrup.com/public_html/pages/hakkimizda.php</b> on line <b>48</b><br />

Hakkımızda

fidesgrup, 2003 yılında kurulmuş olup, Gürültü Kontrolü, Tarım ve Peyzaj alanlarında faaliyet göstermektedir. Faaliyet gösterdiği alanlarda, gerek bilgi birikimi gerekse ticari deneyimiyle en doğru çözümü en uygun koşullarda sunar.

Gösterdiği hızlı ve istikrarlı büyümeyle sektörde önde gelen kuruluşlardan biri haline gelmiştir. Bu gelişmenin temelinde ilkeli ve planlı çalışma, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı, deneyimli personel yapısı yatmaktadır.

Kamuda ve özel sektörde çok önemli projelere imza atan Fides Grup, nitelikli tasarımları, projeleri ve uygulamalarıyla sektörün vazgeçilmezlerinden olmuştur. Her geçen gün artan tecrübesi ve birikimi, profesyonel kadrosu, güçlü altyapısı ve referanslarıyla özgün projelere imza atmaya devam etmektedir.

Proje, uygulama, yapay kaya tasarımı ve imalatı, çeşitli malzeme temini, uygulaması, danışmanlık konularında özgün çalışmalar yaparak bugünkü haklı konumuna ulaşmıştır. Fides, çevre düzenlemesi, iç ve dış mekan süs bitkileri üretimi ve ithalatı, çim tohumları, bahçe makinaları, meyve fidanları üretimi ve pazarlamasının yanısıra ithalatını yaptığı ürünlerin %79'luk kısmını gelişen üretim teknikleri ile kendi bünyesinde gerçekleştirerek kendi iş kolunda hedeflediği noktaya ulaşma azmindedir.